sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Sürat Kargo Tembel Personel Kargo Kapıya Getirmiyorlar

Emin Emin27 Ekim 10:45

1.5 yıldır aynı adresteyim ve haftada en az 5 kargom var. Sitede güvenliğimiz var 7/24 ve bir kargo dolabı var sitenin girişinde.

Bütün kargo firmaları adresi bulabiliyor bir Sürat Kargo Horozlu acentesindeki elemanlar mı bulamıyor? Saçmalık! İtiraz ediyorum efendim adreste kimse yoktu diyor! 600 kişi var 2 güvenlik sürekli kapıda var. O da yok tamam o kargo dolabı 1.5 senedir siz kullanıyorsunuz bu sefer mi olmadı? Efendim biz tekrar dağıtıma getiremiyoruz siz gelip alacaksınız dediler. 100'den fazla 1 yıldızlı yorumu boşuna almamışsınız Google 'de! Kapatın gidin başka le ilgilenin taşımacılık yapma beceriniz yoksa!

E kimse yoktu not neden bırakmadın? Neden çünkü hiç gelmedin buraya arkadaş çok zordu herhalde paketi teslim etmek! Sonunda kendim gittim aldım hemen iade başlatmışlar işlerine bak!

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Emin 27 Ekim 16:44

Ek olarak. Bu şubeden kimse memnun değil Google de gördünüz yorumlara istinaden. Yani tek benim sorunum olsaydı tamam. Ama bunlar bu şubeyi açmışlar milleti mağdur etmek amacı ile sanırım! Personeli komple değiştirirsiniz belki çözülür!

np_image2 Ekli Görsel Var
profile-icon Emin 27 Ekim 12:25

Telefonda arayan kişi ilgi ve cevabından memnun kaldım teşekkür ederim kendisine.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 27 Ekim 10:54

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler