17 Ekim 2016 #6710326

Sürat Kargo Telefonu Açan Yok

İnternet üzerinden özellikle "aynı gün kargo" ibareli aldığım ürünün teslimat şubesine geleli 2 gün oldu ve şimdiye kadar çoktan teslim edilmesi gereken ürün hala sistem üzerinde "Araçtan indirildi" yazıyor. Şubeye 2 gündür telefon ile ulaşamıyorum telefonu açan yok ki tamamen keyfi bir şey bu, müşteri hizmetlerinde telefonu açan yok, gönderici şubenin bir şekilde (kurye direkt tel. hattını arayarak) ulaşması sayesinde, telefonu neden açmadıklarına dair bir şey söylenmiyor, neden teslimat yapılmadığına dair şubede sıkıntı var, personel yetersiz deniyor, yapacak bir şeyleri yokmuş, kargoyu yanlarına dahi almamışlar 2 gündür şubede yatıyor. Bu müşteriyi ilgilendirmez, biz sonuca bakarız. Neden kimse telefonu açmaz? Neden merkez şubenin personel sıkıntısını çözmez? Bu kadar kolay olmamalı bu işler, sistemler böyle işletilmemelidir! Bir de reklamlarında hızdan bahsederler, şaka gibi!

Ahmet 243 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet18 Ekim 2016

    Öncelikle Sürat Kargoyu tercih etmedim, etmem de! Gönderen firma maalesef sizler gibi berbat bir firma ile çalışıyor... Şikayetimin üzerine şube farklı bir cep. Tel ile aradı, yarın teslim ediyoruz efendim, çok yoğunuz açamıyoruz telefonları vs. Dedi ancak bugün gün boyu aramama rağmen yine ne şube telefonundan ne de beni aradıkları cep telefonundan ulaşamıyorum şubeye! Sorun yine aynı. Öldüler mi kaldılar mı siz düşünün artık! Bugün öğleden sonra gelmişler evde insan olmasına rağmen kapıya kağıt bırakmışlar muhtemelen apartmanlardaki zili çalmayı bilmiyorlar, hadi onu geçtim neden telefon no. Yazıyoruz. Bize ulaşamayınca o telefon aranmayacaksa yazmanın ne anlamı var. Kısacası lanet ettim, ne kargoymuş 3 gündür teslim edilemedi, telefonları açan yok!

  • Sürat Kargo Temsilcisi17 Ekim 2016

    Sayın Ahmet Ç., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön