24 Ağustos 2013 #1974668

Sürat Kargo Telefonda Bekleme Süresi Çok Uzun!

Sürat Kargo ile bir kargo gelecekti bana 3 kuruş ucuz olsun dedim hata ettim. Kargom gelmeden bir soru soracaktım cumartesi açık mısınız teslimatı kaça kadar yapıyorsunuz gibi ufak bir soru soracaktım çünkü cumartesi günleri iş yerinde olup olmadığım pek belli olmuyor.


5 kez aradım 3 görüşmede 5 dakikanın üzerinde telefonda bekledim 4. aramamda ise dedim 1 saat sürse kapatmayacağım neyse ki 7. dakikada açıldı sordum sağ olsun yanıtladı beyefendi. Sonra tekrar aradım ve 7 dakika yine kimse açmadı 7. dakika açıldı telefon garip geldi bu durum bana. Merak ettiğim ben telefonda bekledikçe para kazandıkları gibi bir durumumu var çünkü böyle hatlar mevcut diye biliyorum?

Tufan 476 Okunma

Cevaplar

  • Tufan25 Ağustos 2013

    Bu arada başlığım değiştirilmiş neden? ben başlığa ( Telefonda bekleme süresi para tuzağımı ) yazdım. telefonda bekleme süresi çok uzun diye değiştirmişler :) . Türkiyede menfaat siz objektif bir iş yapan kurum, kuruluş yokmu. yazdıkça sinirlerim bozuluyor. ne geçti elime 0 keşke her türk vatandaşı gibi kaderine rağzı takılsaydım. şimdi inanıyorum artık telefonda dakikalarca beklememiz bu tür firmalara para kazandırıyor hizmet değil para kazanmak amaç bu kanıya vardım. birdaha asla sürat kargoyu kullanmayacağım.

  • Tufan25 Ağustos 2013

    bilgilendirdinizmi ? aradınız üzür dilediniz ilgilendiniz saolun buna diyecek bişeyim yok ama size sorduğum soruyu bilmediğinizi söylediniz bende bilgi sahibi olun beni tekrar arayın dedim tamam dediniz. sorum şuydu biz beklerken telefonda siz bundan gelir elde ediyomusunuz . Siz bilmediğinizi öğrenmeniz gerektiğini söylediniz şimdi neyi bilgilendirdiniz anlamadım. Konuyu kapatmaya çalışıyosunuz bilgilendirmişsiniz falan beni arayan kişi bilmiyorum diyor neyi bilgilendirdiniz..

  • Sürat Kargo Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön