21 Mart 2015

Sürat Kargo T.C. No'yu Anladık ta Anne Kızlık Soyadı Ne İçin?

N11.com'dan sipariş ettiğim ürünün taşımacılığını sürat kargo ile gerçeklekleşmişti. Ürün teslimatına gelen şahıs babamdan T.C. Kimlik no'su, annesinin kızlık soyadını almak istemiş. İlk defa böyle bir durumla karşı karşıya geldik.


Babam bu durumdan rahatsız olup kargoyu kendisine teslim edersiniz demiş. Gelen görevli babama karşı kaba davranışlarda bulunmuş, ayrıca personel ürünün geri iadesine kendisi karar vermiş.
Kendim gidip şubeden aldım. Böyle sorumsuzluk olur mu?
Şube: Arabayatağı Yıldırım Bursa.

Selim 299 Okunma

Cevaplar

  • Selim28 Mart 2015

    Telefonunuza cevap vermeme sebebim,kargomun bana teslim edilmemesi üzerine şubenizi 10 kez aramama rağmen cevap verilmemesidir.5 ve 6 aramamda telefonlarının meşgül olduğunuda hatırlatırım.Yani şubedeki arkadaşlar tel'lere cevap vermiyorlar."Sizede cevap vermeme sebebim bu yaşanan olaylardan kaynaklanmaktadır.Biliyorumki beni arayan arkadaşın konu hakkında bilgi alma araçla aradığını.Tıpkı benim gibi"bende bilgi almak için aramıştım.:)

  • Sürat Kargo Temsilcisi21 Mart 2015

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön