09 Ekim
#12755274

Sürat Kargo Tarafından Teslim Edilmeyen Ürün

Konya Ilgın ilçesinde ikamet etmekteyim. Trendyol'dan almış olduğum ürün Sürat Kargo'ya verildiği mesajı geldi fakat Ilgın ilçesinde Sürat Kargo'nun olmaması sebebiyle Konya Sürat Kargo ürünü getirecekti. Kargoyu aradığımda verilen bilgide pazartesi günü ürünün dağıtıma çıkarılacağı söylendi fakat pazartesi günü ne arandım ne de aradığımda Konya Sürat Kargo şubesi telefonlarıma cevap verdi.


Çarşamba günü oldu hala arıyorum telefonum açılmıyor ürünümün ne olduğuna dair hiçbir bilgiye sahip değilim. Bu nasıl bir firma böyle müşteriyi mağdur ediyor. Çok üzüldüm ve öfkeliyim bu durum için gereken ne ise onu yapmalarını istiyorum çok bir şey istemiyorum yazık.

Şükran Şükran 1.237 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi09 Ekim

    Sayın ŞÜKRAN H, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler