11 Aralık 2015

Sürat Kargo Tarafından Mağdur Edildim!

Sürat Kargo Ümraniye Ihlamurkuyu şubesi tarafından ağzı açılmış ve içi boşaltılmış kargo açık kısım aşağı gelecek şekilde bize teslim edilerek mağdur edildim. Yoğunluktan bakma fırsatımız olmadı. Herhangi bir teslim tutanağı imzalamadık. Şube ile görüştük kimse ilgilenmedi.

Faruk 50 Okunma

Cevaplar

  • Faruk11 Aralık 2015

    Olay anının kamera görüntülerini de tespit ettim. Bir hışımla bırakıp gidiyorlar hiçbir evrak verilmiyor imza alınmıyor.

  • Sürat Kargo Temsilcisi11 Aralık 2015

    Sayın Faruk Y, Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön