26 Eylül 2014 #2716628

Sürat Kargo Tarafından Laptobum Hasar Görmüş!

Sürat Kargo ile Giresun'dan Tekirdağ'a gönderilen bilgisayarım tamamen kullanılmaz hale getirildi.Paketlenmesi dahi taraflarınca yapılmış olan bilgisayarımın camı kırılmış kasası eğilmiş bilgisayar çantası yırtılmış olarak elime geçti.Tekirdağ'daki şubesine gittim ve mağduriyetimi dile getirdim ama kargoyu gönderen anneme hiçbir bilgi verilmeden imzalattıkları sorumluluk belgesi nedeniyle yardım edemeyeceklerini söylediler.Kısacası bu kargonun elektronik eşyalar dahi olsa emanet edileni kesinlikle koruyamamakta ve verdikleri zararı da ödememektedirler.

İpek 220 Okunma

Cevaplar

  • İpek02 Ekim 2014

    Bu siteye bilgisayarımla ilgili şikayetimi dile getirdikten 2 saat sonra şirket genel müdürlükten beni aradı oysaki bilgisayar elime geçtiği gün kırık olduğunu görünce hemen burdaki şubesine götürdüm çalışanlar anneme imzalattıkları belge yüzünden hiçbirşey yapamayacaklarını söylediler yinede bu durumu genel müdürlüğe söyleyip onlarla görüşmenizi sağlarız dediler ama kimse beni aramadı ve ertesi günde bilgisayarımı alıp yine onlarla görüşmeye gittim ve yine aynı şeyi tekrar ettiler genel müdürlüğe ulaşmam için verdikleri numara çalışmıyor. Bu siteye şikayet ettikten sonra beni GENEL MÜDÜRLÜKTEN KENDİLERİ ARADI.Ürün için tutanak tutulacağını söylediler.Ama günler geçti hala gelen giden yok banada onlara ulaşabilmem için başka bir numara verdiler ama bu numarayada kesinlikle ulaşılmıyor.SÜRAT KARGO İŞİNİ SADECE SÖZDE YAPIYOR.

  • Sürat Kargo Temsilcisi26 Eylül 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön