15 Mart 2016

Sürat Kargo Takip Sistemi Çalışmıyor

Siparişimin Sürat Kargo'ya verildiğine dair mesajı aldım. Kargo sipariş takip sisteminden sorgulama yapmak istediğimde "Kayıt Bulunamadı" yazısı ile karşılaşıyorum. Buradaki verilere bakarak da müşterilerin aynı durumdan mağdur olduğunu görmekteyim ve kısa bir süre değil, son 2 yılda ne kadar aynı durumdan şikayet gelmiş. Siz Sürat Kargo olarak bunu 2 yılda düzeltemediyseniz eğer müşterilerinizi ciddiyete almıyor ve yaptığınız işe özen göstermiyorsunuz demektir. Bir daha sizinle çalışmayacağım!

Emine 700 Okunma

Cevaplar

  • Emine'nin Teşekkür Mesajı16 Mart 2016

    Şikayet yazısından sonra bana geri dönüş sağlayan ve çözüm üreten sorunumu halleden firmanıza teşekkür ediyorum. İyi günler.

  • Sürat Kargo Temsilcisi15 Mart 2016

    Sayın Emine G., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön