22 Haziran 2015

Sürat Kargo Sürekli Aynı Hatalar!

Takip numaralı gönderimiz 18/06/2015 tarihindeki 4 kolinin 3'ü teslim edildi biri hala aktarmada, son 2 haftadır bu sorumsuzluk devam ediyor, aktarmadaki ürün pazartesi günü teslim edileceği söyleniyor, pazartesi teslim edilmesi durumunda ürünün bedelini istiyoruz, sürekli aynı hatalar tekrar ediyor, fatura bedeli 754 TL'dir. (kapıda ödeme gönderilmiştir).

Ömer 117 Okunma

Cevaplar

  • Ömer'in Teşekkür Mesajı22 Aralık 2015

    Beni arayıp sorunumla ilgilenen Sürat Kargo yetkilisi Fatih Cesur Bey'e teşekkürler.

  • Ömer01 Temmuz 2015

    25 Haziran perşembe günü Manavgat bayimize göndermiş olduğumuz ürünü 30/06/2015 tarihinde yeni teslim etmeye çalışan Manavgat şubesi çekinmeden birde bayi malzemeyi teslim almıyor diye yazı geçiyor 5 günlük kargoyu bayi niye teslim alsın, 1 değil 2 değil çocuk oyuncağımı bu işlerini yapacaklarsa adam gibi yapsınlar sonra bu ülkede işsizlik var diye bangır bangır bağırıyorlar, işsizlik yok çalışacak adam gibi adam yok, fatura bedelini iade olarak istiyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi22 Haziran 2015

    Sayın Ömer I., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön