18 Ekim 2016 #6713104

Sürat Kargo Şubenin ve Kuryenin Sorumsuzluğu ve Müşteriye Yapılan Saygısızlık

Kargoya verildikten 4 gün sonra Bolu şubeye gelen kargo dağıtıma verdiği paketin üzerinde numaram ve adresimin olmaması düşünülemez zaten ancak sabah 9'da dağıtıma çıkan ürün akşam 17:00'de aradığımda verilen cevap şu paketin üzerinde adresiniz yazmıyor bu yüzden gelip şubeden alacaksınız deniliyor. Daha sonra müşteri hizmetleri ile irtibata geçtiğimde şubeyle görüşeceklerini söylediler. Adresimin olmadığını söyleyen şube saat 17:50'de kapıma kağıt yapıştırmış şubeden gelin alın diyerek adresimi bilmeden nasıl yaptıklarını anlamadım nasıl tahmin ettilerse artık.

Emre 210 Okunma

Cevaplar

  • Emre'nin Teşekkür Mesajı19 Ekim 2016

    Yaşamış olduğum can sıkıcı süreçte beni arayıp sorunlarımı dinleyen, ara yolu bulmaya çalışan, Sürat Kargo'nun Şikayetvar'daki değerli çalışanı Emel Hanıma çok teşekkür ederim.

  • Emre19 Ekim 2016

    Yaşamış olduğum can sıkıcı süreçte beni arayıp sorunlarımı dinleyen, ara yolu bulmaya çalışan, müşteri memnuniyetinden yoksun Sürat Kargo'nun yapamadığını yapan Şikayetvar ın değerli çalışanı Emel Hanıma çok teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sayın Emre A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön