27 Ekim 2016 #6798508

Sürat Kargo Şubeleri ve Müşteri Hizmetleri Telefonlara Neden Cevap Vermiyor?

Ankara Hasköy şubesi zaten telefonları açmıyor, oradan ümidi kestik de bari müşteri hizmetleri telefonları tenezzül edip de bir açsa da kargomuzun durumunu sorsak. Kayıtlarda çıkmıyor ve muhatap bulamıyorum. Lütfen birileri ilgilensin müşterilerle ya!

Sermin 91 Okunma

Cevaplar

 • Sermin28 Ekim 2016

  müşteri hizmetleri numaranızı arayarak 15 dakika boyunca bekledim ve sürekli reklamlarınızı dinledim ama bir türlü o ulaşılamayan temsilcilerinizle gorusemedim. Çok merak ediyorum siz var misiniz gerçekten?

 • Sermin28 Ekim 2016

  Şikayetlere mesaj yazmak yerine bi zahmet arar misiniz acaba? Haskoy subesindeki calisaninizin anneme iğrenç tutum ve davranışları konusunda şikayet edecek bi numara yok mudur Allah aşkına yaa. Bütün numaralarinizi arıyorum sürekli bekletiyorsunuz. Çalışan önce kargomu bulamamış yok burada demis sonra anneme kargonu al ve git demis hakaret etmiş. Ve en sonunda sanki üstüne vazife gibi 'bugün cuma önce bu cumami kutlasaydiniz mübarek olsun deseydiniz' demis. Bu nedir yaa bunu biri bana açıklasın hemen. Adam güya dindar ama işini düzgün yapmanın da sevap olduğunu bilmiyor herhalde. Bu konuyla ilgili bi dönüş yapmazsanız zaten çıkmış adınızı daha çok çıkartıp sizi rezil edeceğim. Birileri arasın!

 • Sermin28 Ekim 2016

  Ankara Hasköy şubesi zaten telefonları açmıyor ve oradan ümidi kestik de bari müşteri hizmetleri telefonları tenezzül edip de bir açsa da kargomuzun durumunu sorsak. Kayıtlarda çıkmıyor ve muhatap bulamıyorum. Lütfen birileri ilgilensin müşterilerle!

 • Sürat Kargo Temsilcisi27 Ekim 2016

  Sayın Sermin A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön