sta-4-hoverİyi Çözüm

Sürat Kargo Şube Personel Davranışı

Yasin Yasin01 Temmuz 2015 09:29

Öncelikle bu şikayeti yazarken ciddiye alınacağına olan umudum yok ve Sürat Kargo'yu asılsız kurumsallıktan dolayı tebrik ediyorum. Şikayet edecek tek bir telefon numarası dahi bulamıyorsun ama her nasılsa müşteri hizmetlerini çok gelişmiş olarak gösteriyorlar.

Ankara Etimesgut şubesine bugün çalıştığım yerin kargolarını götürdüm, karşılaştığım muamele berbattı. En son çalışanla tartıştığımızda getirdiğim kargoları yırtmakla tehdit ediyordu. Etimesgut şubeniz ile iş yapmak imkansız. Bu yazıyı okuyup bana inanmayanlardan isteğim Etimesgut şubesine ulaşmayı denesinler, sabah 9:00' dan saat 6.30' a kadar telefonları meşguldür. Çünkü telefonu açık bırakırlar.

  • - Görüntüleme
full-star full-star full-star full-star empty-star
4/5

Cevaplar

profile-icon Yasin 01 Temmuz 2015 09:45

Ne tercih etmesi şirketin müşterileri tercih ediyor. Bana kalsa 100 metre yanından geçmem artık firmanızın

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 01 Temmuz 2015 09:30

Sayın Yasin Canberk G., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim bize ulaşın kısmından iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler