21 Ekim 2016 #6740704

Sürat Kargo Sorumsuz, Saygısız, Kalitesiz Firma!

Çayeli şubesine birkaç kez şans tanımama rağmen her seferinde verdiğim şanslar için pişman oldum. En sonunda da kargomu kaybettiler. Kargo Merzifon aktarmada kaybedildi ve benim için önemli olan bu paketi bulmak çok fazla uğraşmadılar. Ankara'da ki alıcı şubeyi zorlayınca kaybettiklerini itiraf ettiler. Üstüne bir de pişkin pişkin illaki bir zamanda bulunacaktır.


Bulunmazsa yapacağımız bir şey yok denildi. Böyle patavatsızlığa pes doğrusu. Etrafımdaki yakınlarıma da bu durumu anlatıyorum. Ayrıca İstanbul merkez, Ankara merkez ve Merzifon şubeleri telefonları açılmıyor. Madem bu telefonlara bakılmayacak niye bu numaraları yayınlıyorsunuz. Siz milletle dalga mı geçiyorsunuz?

Neşe 73 Okunma

Cevaplar

  • Neşe24 Ekim 2016

    Kargom bulundu. Ancak kayıp riskinden dolayı bir daha bu firma ile çalışır mıyım bilemiyorum.

  • Neşe24 Ekim 2016

    Sürat Kargoda Telefonda görüşecek kimseyi bulamasam da mail yolu ile çözmeye çalıştım ve ancak bunda başarılı olarak bana birinin dönmesini sağladım. Kargom bulundu. Ama bu riski yaşadığım için bu firma ile tekrar çalışma konusunda kararsızım. Yardımlarınız için teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi21 Ekim 2016

    Sayın Neşe Ç., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön