Toplam çözüm sayısı
..
Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sena'nın şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız tam yıldız tam yıldız boş yıldız boş yıldız 3

Sürat Kargo Sokağa Çıkma Yasağında Eve Geldik Yoktunuz Yalanı

322görüntüleme
Sena
Sena 28 Aralık 2020 12:40

26 Aralık Cumartesi günü sabahleyin dağıtıma çıkan 2051********87 numaralı ürün, o gün bana ulaşmadı. Bugün şubeyi aradığımda şubeniz cevap bile vermedi telefonlara. Genel merkezde evde bulamadıkları için iade sürecine girmiş kargonuz bilgisi veriyor. Hadi diğer zamanlar yapıyorsunuz da sokağa çııkma yasağının olduğu gün bu yalanı söylemek de pes dedirtti. Tüm aile evde olup sabah 9 dan akşama kadar kargo bekledik. Böyle bir saçmalık yok asla müşteriyi umursamak yok hala telefonda şubeye gelip alın deniliyor, parasını ödediğim kargoyu ne demek şubeye gelip almak! Ayrıca bugün aramasam iade sürecinde olduğunu bile öğrenemeyeceğim!

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo28 Aralık 2020 12:41

Değerli Müşterimiz; Öncelikle Sürat Kargo’yu tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz Çözüm Merkezimiz yaşadığınız sürecin memnuniyete dönüştürülmesi için çözüm alternatiflerini oluşturuyor, sizinle Sürat’li bir şekilde irtibata geçeceğiz. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet , bilgi , öneri , görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Sena
Sena28 Aralık 2020 14:50

Çözüm için arayan yetkili çok ilgiliydi, destek oldu, kendisine teşekkür ederim. Umarım en kısa sürede teslimat da gerçekleştirilir ve sistem düzeltilir.

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler