10 Mayıs 2016

Sürat Kargo Sisteme İkamet Etmediğim Adresleri Girmekten Bıkmadılar

Sürat Kargo ile beklediğim gönderilerin hiçbirisi ikamet ettiğim adrese gelmediği gibi her gönderi için ayrı bir adres uydurup sisteme giriyorlar. Yaşadığım şehirde bir adet ikamet adresim olmasına rağmen Sürat Kargo'nun sisteminde 10'a yakın adresim görünüyor ve her gönderimde bu sayı artıyor. Bütün gönderilerimi tüm Kayseri halkının bildiği Erciyes Teknopark gibi şehrimizde bir adet bulunan teknoloji gönderin bölgesini yazmama rağmen, hayatım boyunca önünden bile geçmediğim adresi sisteme giriyorlar. Açık adres yazdım fayda etmedi, Erciyes Teknopark yazdım oda fayda etmedi. Bütün kargolarımı şubelerden topluyorum ki geri gitmesin diye. Son 2 gönderimle birlikte benimde sabrım taşmış bulunmakta.


28e87******** ve 1f672********* takip numaralı gönderilerimin ya ikamet adresine ya da Kayseri/Talas şubesine gelmesini rica ediyorum.

Kuddusi 48 Okunma

Cevaplar

  • Kuddusi10 Mayıs 2016

    Müşteri ilişkilerinden çok memnunum. Taşıma ve teslimat operasyonlarında hala problem var ama.

  • Kuddusi'nin Teşekkür Mesajı10 Mayıs 2016

    Müşteri ilişkileri hizmeti kargoculuk hizmetinden daha kaliteli kargo şirketi. Müşteri ilişkilerinin hızlı geri dönüşü ve hızlı aksiyon göstermelerinden dolayı teşekkür ederim. Yinede operasyon konusunda kusurları var.

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Sayın Kuddusi E., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön