sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Sürat Kargo Siparişleri Evlere Getirmiyor

Ahmet Ahmet13 Nisan 2020 19:11

Sürat Kargo Kayaşehir şubesine 09/04 tarihinde gelen ürünüm bugün 13/04 tarihi olmasına rağmen gelmediği için ürünü şubeden almaya gittim baktım ki kapıda 10-12 kişi sırada bekliyor ve kapıya not yazmışlar korana virüs nedeniyle sağlığınız için şubeden teslim edeceklermiş içeri giren in 10-15 dakika arıyorlar oda bulabilirlerse baktım 1 saat de sıra gelmeyecek gittim 1:45 dakika süren alışveriş yaptım dönüşte belki tenha olur diye bir de baktım ki 30 kişiyi geçen kuyruk olmuş ve ilk sıraya girdiğimde önümde olan kişilere bile sıra gelmemiş bu nasıl bir insan sağlığı düşünmedir ki saatlerce parasını ödediğimiz kargoyu teslim alamıyoruz çalışanlarla tartıştığımda kardeşim niye kargoları Eve göndermiyorsunuz diye araç yetişmiyor diye saçma bir şey söyledi.

Peki bu kapıda yazan not nedir o zaman dedim resmen insan aklı ile dalga geçiyorlar sırf bu yüzden kargomu iade ettim şubenin içini görseniz bırakın insanların gönderisini insan kendini bulamaz bir de yalan söylüyorlar araçlar yetişmiyor diye dağıtıma araçları çıkarmamışlar insanları saf yerine koyup saatlerce bekletiyorlar yazıklar olsun.

  • - Görüntüleme
full-star empty-star empty-star empty-star empty-star
1/5

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 13 Nisan 2020 22:26

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler