19 Ocak 2015

Sürat Kargo Şereflikoçhisar Teslim!

1. Aksaray şubesi kesinlikle telefonlarına cevap vermiyor. Sürekli arama programı indirip otomatik olarak sürekli arıyorum ama sonuç değişmiyor. 0382 214 1523


2. Haber vermiyorlar, teslim de etmiyorlar. Geçen hafta boyunca iki kere gelen kurye arabasını sokaklarda arayıp buldum. Kargom şubede bekletilmiş, teslimata çıkartılmamış.


3. Her kargo teslimatında aynı sıkıntıyı yaşıyoruz. Alışveriş yaptığım yerlere özellikle "Sürat Kargo ile göndermeyin sakın" uyarısı yapıyorum.


4. Sırf geçen hafta 2 defa müşterine olmak üzere, son 4 aydır farklı kanallarla toplam 10 şikayette bulunduğum halde dönüş olmadı. Bir de Sikayetvar.com'da iyi firmayız diye sitelerine yazmışlar.

Sinan 2.036 Okunma

Cevaplar

  • Sinan20 Ocak 2015

    Sorun çözüldü, teşekkür ederim. Ancak şikayetimin esas sebebi tek bir kargonun gelip gelmemesi değil. Ben, eşim ve arkadaşlarımın son 3 ayda tüm gelmesi gereken kargoları sorun oldu. Şube telefonlara cevap veremez durumda ve ben kargomu alabilmek için ciddi bir savaş veriyorum... Bu kadar zor olmamalıydı. :(( Firmanın personel eksikliği veya sistemsel bir sıkıntısının olduğunu düşünüyorum. Her hafta ayrı bir kurye teslim ediyor. Kalıcı Çözüm Önerilerim: * Böyle küçük, nüfusu az olan ilçelerde yerelden insanların tanıdığı, telefon numarasını bildiği yerli veya sabit birilerinin görevlendirilip halkla ilişkilerin güçlendirilmesi gerekiyor. * Evde bulamadık diyerek, (çoğu zaman da asla aranmadığımız halde) kargolarımız şubeye geri dönüyor. Bir kere dağıtıma çıktı denilip daha sonra dağıtıma çıkartılmıyor. Bizim aksaraya gidip gelmemiz 150 kilometre ve bir günümüze mal oluyor. Hal böyle iken kuryenin tekrar yanında getirmesi ve SMS ile insanların bilgilendirilmesinde fayda görüyorum. İnşallah sürat kargo bizim önerimizi de değerlendirerek bu sıkıntıya kalıcı bir çözüm getirecektir.

  • Sürat Kargo Temsilcisi19 Ocak 2015

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön