05 Ağustos 2019
#12388725

Sürat Kargo Saygısızlığı

Sürat Kargo kadar kötü bir kargo şirketi daha yok. Aynı sorunu ikinci kez yaşıyorum kargom sözde dağıtıma çıkıyor fakat teslim edilmiyor. Sabahtan akşama kadar sırf kargo gelecek diye evde bekledim gelen giden yok. Bölge müdürlüğünü defalarca aradım herhangi bir şekilde açan yok.


Genel merkezi aradığımdaysa dalga geçer gibi Ankara Kazan ilçeden alabileceğim söylendi. Ben Gölbaşı'nda oturuyorum 3 saatlik yola kargo almaya gideceğim üstelik adrese teslim ücreti ödememe rağmen şirketlerin bu firmayı normal bir kargo firması görüp anlaşma yapması ne kadar acı.

Sevgi Sevgi 5.233 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi05 Ağustos 2019

    Sayın Sevgi K, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları