09 Nisan 2013
Yorum Yap
#1733707

Sürat Kargo Şahsi Kargom Onayım Alınmadan Suriyelilere Gönderildi!

Adıma gönderilen yaklaşık 750 TL değerindeki malzeme, teslim tarihinin üzerinden üç
geçmesine rağmen şahsıma teslim edilmedi. Uzun uğraşılar sonucu kolinin, bireysel postalarının teslim edildiği danışmaya veya ben binada olduğum halde şahsıma değil, çalıştığım yardım kuruluşunun lojistik deposuna teslim edildiğini ve mültecilere yardım malzemeleri arasına tekrar
tasnifi mümkün olmayacak bir şekilde karıştığını öğrendim.


Sürat Kargo’ya teslim edilen emanetimin, yanlış yorumlar, dikkatsizlik ve sorumsuzluk
sonucu, ilgisiz birilerine verilmesinden dolayı uğradığım zararın telafisi için bu güne kadar dört yazı yazdım, Genel Müdür ile iki defa görüştüm, Hasar Dosyası açtırdım ama sonuç alamadım.

Yusuf 123 Okunma

Cevaplar

  • Yusuf16 Nisan 2013

    "İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir." ifadesi Sürat Kargo'nun temsil ettiği değerlere ihanetinin belgesidir.

  • Yusuf09 Nisan 2013

    YUH...YUH.... Şikayet var sitesi vatandaşın küfürlü ifadelerini yayınlamaıyorsunuzda vatandaşa küfreder gibi aynı kalıp ifadeleri kullanan ve hiçbir tatmin edici bilgi vermeyeyen firmaların küfürlerini yayınlıyorsunuz. Bu gidişle bir gaz alma istasyonuna dönersiniz.

  • Sürat Kargo Temsilcisi09 Nisan 2013

    Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler