10 Ocak 2015

Sürat Kargo Pos Cihazları Yok!

4 gün ve 2 gün, toplamda 1 hafta süren iki adet kargom, kapıda kredi kartıyla ödeyip teslim alamıyorum. Nedenleri ise pos cihazlarının 2 adet olması olarak getiren kişinin böyle söylemesi.
3 kere aynı şeyi yaptılar. Bir kez nakit olarak ödeyip aldım ama bu kadarı da fazla artık. Nasıl bir ciddiyetsizliktir bu?


Kargo o şekilde ödemesi belirtilip gönderildiği halde nasıl getirilmez pos cihazı? Şu an hala bekliyorum ve bir tanesi gerçekten çok önemli bir paket. Bundan sonra mümkünse bu kargo firmasıyla herhangi bir ürün almayı düşünmüyorum. Sancaktepe Sürat Kargo şubesi diye belirteceğim ama diğer şubelerde de böyle saçma sorunlar yaşanıyor. İlgililere iletilmesini rica ederim.

Fulya 147 Okunma

Cevaplar

  • Fulya10 Ocak 2015

    Verilen bilgi, telefon numaranızdan ulaşamadık. Başka bir iletişim numaranız varsa iletişime geçin. Sizin iletişim numaranızı arıyorum ama cevap veren yok. Tekrar ararsanız sevinirim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Ocak 2015

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön