12 Temmuz 2016

Sürat Kargo Personelinin Tavrı!

İnternette bir siteden (www.evidea.com) demonte vaziyette bir banyo dolabı sipariş verdim. Kendim iş yerinde olduğumdan kargo geldiğinde eşimin evde olmasından dolayı bir problem olmayacağını düşündüm. Ancak Sürat Kargo personeli eşimi arayıp evimin bulunduğu sitenin güvenliğine kadar gelip evimizin 8.katta olmasını bahane ederek kargoyu yukarı çıkartmayacağını söyleyip, bir de üstelik "eşiniz geldiğinde yukarı taşır" şeklinde son derece saygısız, iş ahlakından yoksun ve laubali bir üslupla konuşmuş.


Kargo şirketlerinin görevi bir paketi ne olursa olsun sahibine ulaştırmak değil midir, üst katlarda oturanlara hiç kargo teslim etmiyorlar mı yani, böyle bir saçmalık olabilir mi? Şubeyi aradım ama telefonla ulaşamadım. Sürat Kargo'nun İstanbul Sabiha Gökçen şubesinden, şube personellerinden ve bize kargoyu getiren elemanından şikayetçiyim.

Kadir 70 Okunma

Cevaplar

  • Kadir'in Teşekkür Mesajı12 Temmuz 2016

    Sürat Kargo genel merkezinden bir görevli şikayetim yayınlanır yayınlanmaz arayıp paketin neden dairemin bulunduğu kata çıkartılamadığının açıklamasını yaptı ve konuşma üslubuyla ilgili gerekli araştırma yapılacağını söyledi. İlgi ve çözüm hızından dolayı teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi12 Temmuz 2016

    Sayın Kadir D., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön