18 Ocak 2014 #2241597

Sürat Kargo Personelinin Davranışı!

Sürat Kargo yetkililerinin dikkatine;
İzmir Şirinyer Sürat Kargo şube ile sabah saat 09:16'da telefon görüşmesi yaptım ve kargomun geldiğini ve dağıtıma çıkacağını ilettiler. Saat 17:32'de tekrar aradım, telefonu açan arkadaş kargonun dağıtımda olduğunu saat 18:00'e kadar teslim edilmezse şubeye geri getirileceğini iletti.


Sabah dağıtıma çıkan kargonun bu kadar saat teslim edilmemesi normal mi soruma sadece sizin değil binlerce kargo var şeklinde cevap aldım. Kargo yüzünden tüm gün evde bekledim.


Keşke başka kargo tercih etseydim dedim. "Keşke" şeklinde cevap aldım. Arkadaşın ismini öğrenmek istedim "ya napacan ismimi" şeklinde cevap aldım. Bu tarz bir tavır kurumsal bir firmaya yakışmıyor.

Bektaş 89 Okunma

Cevaplar

  • Bektaş22 Ocak 2014

    Sn Sürat kargo yetkilileri, Bu nasıl bir çalışma sistemidir anlamış değilim. Yeni bir kagro bekliyordum Sürat Kargo'dan. Sabah aradım ve arkadaşlar kargonun gün içerisinde geleceğini ilettiler. Evde kargonun gelmesini bekliyordum. Zil çaldı, ben o sırada balkondaydım. Babam kapıyı açmaya gitti. O sırada ben kargo aracının gittiğini gördüm. Yani kargocu arkadaş bir kere zile bastı ve beklemden gitti. Aradım firmayı "evet tarif ettiğiniz araç bizim araç" cevabını verdiler ve kargoyu akşam saat 18:00- 19:00 arası şubeye giderek almam gerektiğini ilettiler. Gerçekten artık Sürat Kargo ile çalışmayacağımı etrafımdakileri de bu konuda uyaracağımı bilmenizi istiyorum

  • Sürat Kargo Temsilcisi18 Ocak 2014

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön