14 Ekim 2016 #6685960

Sürat Kargo Personeli Saatine Vura Vura Ürünümü Aldı Gitti!

13 Ekim Perşembe günü Evidea.com'dan aldığım ürünüm saat 16:30 sıralarında iş yerime geldi, 2 gün öncesinde de başka bir ürünüm gelmişti Evidea.com'dan, ikisi de mobilya niteliğindeydi ve Evidea.com'dan gelen mailde ürünü getiren kargo görevlisiyle birlikte açmam gerektiği, hasarlı olması durumunda görevliyle beraber tutanak tutmam gerektiği bilgisi yazıyordu.


İki gün öncesinde gelen ürünüm Aras Kargo tarafından getirildi ve mailde bu şekilde yazdığını söylediğimde görevli bekledi sehpalarımı kutudan çıkardım inceledim ve sonrasında da teslim aldığıma dair imzamı attım.


Bugün gelen Sürat Kargo yetkilisi ise tabi benim bu söylemim üzerine elindeki saate vura vura zamanının olmadığını geri alma yetkisinin de olmadığını ürünü teslim almam gerektiğini söyledi bende ona 2 gün öncesinde de ürün aldığımı ve bu konuda problem yaşamadığımı anlatınca siz bir imzanızı atın da bakarız, ben bu ürünü getirmek.

Gülbahar 148 Okunma

Cevaplar

 • Gülbahar16 Ekim 2016

  Bu arada şikayetimvar.com çalışanı Mehtap hanıma teşekkür ederim ilgisinden dolayı aynı özeni Sürat Kargo firmasından da bekliyorum.

 • Gülbahar16 Ekim 2016

  Ben şikayetimin sonunda matbu cevap istemediğimi belirtmiştim yayınlanmamış, markanıza güven duyma konusuna gelince de onu zaman göstericek, çözüme kavuşturulmazsa konu bürokrasıden asla çekinmicem.

 • Gülbahar15 Ekim 2016

  İçin zahmet çektim bilseydim getrmezdim şeklinde söylemlerde bulundu. Öncelikle; 1. Saatine vura vura karşısında çocuk varmış gibi azarlar tavırla konuşan birine güvenipte teslim aldığıma dair imza atma durumum imkanlı halden çıktı zaten. 2. 7 aylık hamile olan ben bu durum karşısında nasıl gerildiğimi neye uğradığımı şaşırdım, saatin geç olması durumunun sorumlusu da ben değilim zaten. Tehdit ede ede bu ürünü götürüyorum gelip siz alırsınız diyen yetkiliye ben gelemem dediğimde gelip siz alicaksınız (yine tehdit eden tavırla) diyerek ürününü aldı ve gitti. Sürat kargo müşteri hizmetlerini aradım, kamil beyle görüştüm, şikayetimi ilettim ki iş arkadaşlarım da olaya şahit zaten, ürünü tekrar istediğimi gidip alma ihtimalim olmadığımı da belirttim. Erşeyden önce kargo görevlisinin insana yaraşır şekilde davranması tek istediğimdi tabi. Hamile olmamın onun için zaten bir önemi yok

 • Sürat Kargo Temsilcisi14 Ekim 2016

  Sayın Gülbahar D., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön