02 Mart 2015

Sürat Kargo Personeli Nasıl Davranması Gerektiğini Bilmiyor

2 dk önce Sürat Kargo'dan telefon geldi. Çok akıllı bir beyefendi bana araçlarında GPS olduğunu benim bulunduğum yere kargolarını getirmeyeceklerini söyledi. Sanki mal kaçırıyoruz bu nedir ya. Getirmedikleri yer 10 dk sürmüyor! Üstelik bana anlamıyorsun diyor ben aşırı saygısız D. beyden da Sürat Kargo'dan da ilk alışverişimde nefret ettim. Sürat Kargo büyük hata! Daha elemanlarının insanlarla özellikle bayanlarla nasıl konuşması gerektiği eğitimini vermeyen bir firma nasıl hizmet sektöründe olur çok anlamsız. Sürat Kargo sen önce çalışanlarına diksiyon, daha sonra terbiye, en son işi öğret sonra piyasaya çık.

Alev 114 Okunma

Cevaplar

  • Alev02 Mart 2015

    Şikayetimin çözüme ulaştığı söylenemez, ben kargo şubesinden gidip alacağım yine. En azından bağırarak konuşan doğu beyefendi yerine çözüme ulaşması için uğraşan ömer bey e teşekkür ederim. Sürat kargoyla mecburiyetten dolayı yaptığım ilk ve son işti. Tavsiye etmiyorum tabii ki saygısız çalışanı olduğu için.

  • Sürat Kargo Temsilcisi02 Mart 2015

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön