11 Nisan 2013 #1737500

Sürat Kargo Personel Kargolara Düzgün Davranmıyor!

Garip şok bulunan şubeniz kargoların araçlara özenli ve düzgün taşınmıyor. Kargo kutularını hava atıp ayakları ile vurarak minibüse atıyorlar. Kargolar merdivenlerden yuvarlanıyor. Sinirlendikleri zaman ise bütün hırslarını kargo paketlerinden çıkartıyorlar. Tekmeliyorlar, fırlatıyorlar. Eşimin çalıştığı firma da sizinle çalışıyor.


Ve eşim bunları gördükten sonra firması ile görüştü. Zaten sizden kaynaklanan bir sürü problem yüzünden çalıştıkları firmalar ile sıkıntı yaşıyorlar. Kargolarının üzerlerine "kırılacak" diye 100 yapışkan yapıştırsalar bile sizin taşıma şeklinizden dolayı içindeki ürünler ne hale geliyor. Kargoları böyle taşıyan bir firma ile kim çalışmak ister ki.

Kübra 80 Okunma

Cevaplar

  • Kübra11 Nisan 2013

    Telefon ile bilgi verildi fakat henüz netliğe ulaşmadı. Bu konu ile ilgili araştırmalar bittikten sonra tekrardan dönüş bekliyorum. Eğer ki dönüş sağlanır da gördüğüm olaylar tekrardan olmaz ise bende bu şikayetimi sileceğim. Bilgilerinize.

  • Sürat Kargo Temsilcisi11 Nisan 2013

    Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön