10 Eylül 2015

Sürat Kargo Personel Adres Bilmiyor!

Dağıtım elemanı önce telefonla arayarak diyor ki ''adresi yanlış yazmışsınız, ben sizi aramak zorunda değilim, istersem çeker giderim'' diyor. Sonra gelip benimle adres konusunda tartışıyor. Paket üzerindeki adres doğru olmasına rağmen, 18 yıldır sabit olmasına rağmen ve hatta iş yeri kaşesini vurup göstermeme rağmen adamı bir türlü ikna edemedik. Bu adrese şu ana kadar verdiğim 100'ün üzerinde sipariş bir şekilde elime ulaşmasına rağmen, ilk defa böyle bir şeyle karşılaştım.

Özgür 58 Okunma

Cevaplar

  • Özgür10 Eylül 2015

    Sürat kargoyu ben tercih etmedim. Adı geçen kargo, alışveriş yaptığım e-ticaret sitesi tarafından sistemde kayıtlı adresime yollanmıştır. Sorun şu; sistemde kayıtlı olan ve onlarca kez kullandığım ve hiç sorun yaşamadığım adres konusunda personelinizin yanlış adres olduğuna dair tartışmaya girmesi ve benimle kavga etmesidir. ''Şehit'' adıyla başlayan iki paralel caddeyi karıştırmış ama hatasını kabul etmektense kavga etmeyi tercih etmiştir. Hiçbir müşteri sizin iş bilmez personelinizin kaba tavırlarına katlanmak zorunda değildir.

  • Sürat Kargo Temsilcisi10 Eylül 2015

    Sayın Özgür E., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön