Sürat Kargo Paketimi Teslim Etmiyor, Gezdiriyor.

Burcu Burcu21 Ekim 07:29

2471*******720 numaralı kargo paketimden, 3 gündür dağıtıma çıktı ibaresinden başka herhangi bir güncelleme alamıyorum. En son 3 gün önce dağıtıma çıktı diye sisteme girilmiş, telefonla ulaşamıyorum gidip alma imkanım da yok, zaten ücret ödemesi adrese teslim olarak yapıldı. Kargomun bir an önce adresime teslim edilmesini istiyorum, akıbetini merak ediyorum.

Gelişme :

23 Ekim 14:03

1 haftadır kargom kurye dağıtıma denilerek oyalanıyorum, kargomun kaybolduğunu ve bulunmaya çalışıldığını düşünüyorum. Kaç gündür evde kargo bekliyorum, müşteri bu kadar da mağdur edilmez, iş ahlakına sığmıyor, etik değil yapılan. Genel merkezen beni arayıp buradan teşekkür etmem isteniyor ama kargomdan haber yok. Nerede bu kargo, kimlerle geziyor?

23 Ekim 14:00

Hala kargom teslim edilmedi, 1 haftadır kurye dağıtımda görünüyor, genel merkezle görüştüm bugün adresinize teslim edilecek denildi 3 gün daha geçti. Kargom kaybedilmiştir, Tüketici Hakem Heyetine gideceğim, hakkımı yasal yollarda arayacağım.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Burcu 22 Ekim 22:42

Şikayetim üzerine genel merkezden arayıp bugün dağıtıma çıktı dediler, şikayet çözümü için teşekkür etmemi istediler de 2 gün daha geçti kargom hala gelmedi. Hala kurye dağıtımda yazıyor. Sanırım kargom kayboldu ve saklıyorlar. Bıktım artık bu kargo şirketinden.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 21 Ekim 08:00

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler