Sürat Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Muhittin sonuçtan hiç memnun değil

Sürat Kargo Paketimi Getirmiyor

287
Muhittin
Muhittin 20 Mart 13:41

Sürat Kargo gülsuyu şubesinin ikinci mağduriyetinin yaşıyorum. Cidden çok kötü bir firma. Kargolarımı 1 ay boyunca getirmiyor. Hiçbir çözüm üretmiyorlar. Eleman eksikliğinin olduğunu savunuyorlar. Bu beni zerre kadar alakadar etmiyor. Acilen kapatılmalı bu firma.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo20 Mart 14:00

Benzer Şikayetler

profile
194
5 gün önce

Sürat Kargo ve Dağıtıcı Kuryelerin Sorumsuzluğu

Telefonlara bakmıyorlar. Kaç defa mağdur edildim. Gelen kargoları karıştırıyorlar sisteme teslim edilmeyen kargoyu teslim edildi. Gösterip iptal etmediler. Diğer kargoyu da daha sonra getirdiler. Yanlış teslim bilgisi girdikleri için üründe ellerinde olduğu için iade süresi geçti. İade edemedim. Kır...

profile
170
1 hafta önce

Sürat Kargo İade Kargo Alımı Yapmıyorlar

Sürat Kargo irtibat numaralarına ulaşılmıyor ve iade kargo almaya gelmiyorlar. Zor gücü ulaştığımda da normal kargonuz varsa gelip alalım ama iade kargoyu siz getireceksiniz diyorlar. Sürat Kargo'dan başka bunu yapan yok bir de çok ödül almışlar güya. Diğer firmalarla rekabetten kaçıyorlar.

profile
193
1 hafta önce

Sürat Kargo Kargomu Adresime Getirmiyor

Sürat Kargo kargoyu adresime getirmiyor başka yerlere bırakıyor. Sürekli aynı şeyi yapıyor firmayı neden bunu adresime getirmiyorsunuz dediğimde gidin şikayet edin. Gibi konuşmalarla cevap veriyorlar. Bundan sonraki süreçte kesinlikle Sürat Kargo'yu tercih etmeyeceğim.

profile
22
1 hafta önce

Sürat Kargo Hayali Kargo Teslimatı

Sürat Kargo İstanbul Bağlarbaşı şubesi kargomu bana getirmeden teslim edildi olarak gözüküyor. Her defasında aldığım kargoyu getirmemek için teslim edildi olarak gösterip beni şubeye gitmeye zorluyorlar. Madem şubeden alacağım, ben ne diye kargo ücreti ödüyorum? Böyle bir kargo firması görmedim.

profile
29
1 hafta önce

Sürat Kargo Kargomu Getirmediği Gibi Geri İade Etmiş

Çiçek Sepeti uygulamasından arıtaş hediyelik'ten saat aldım. Normal şartlarda en geç 16 Mayıs'ta teslim edilmesi gerekiyordu. Ancak kargo firması Sürat Kargo, kargomu getirmediği gibi geri iade etmiş. Aramama rağmen telefon açılmadı. Çiçek Sepeti ile iletişime geçtim, gerekli firmaya mesaj attım anc...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .