Sürat Kargo Paketi Özensiz Bir Şekilde Teslim Etti

Esra Esra6 gün önce

09.05.2020 Tarihinde Arzum Soprano Max blender sipariş verdim Trendyol'dan. 15.05.2020 tarihinde kargom geldi. Telefonda kargomun geldiğini haber verirken bir taraftan da şaşkınlıkla kargomu bulamadığını söyledi. Aşağı indiğimde kurye, elinde, ürünün dış jelatiniyle yırtılmış bir şekilde gönderici-alıcının yazılı olduğu barkodla ürünümü arıyordu. 

Sonra bana yine üzerinde barkodu olmayan Sinbo marka blenderi bu sizindir diyerek bana verdi. Ben de mağazanın yanlış ürün gönderdiğini düşünerek ürünü almak istemedim ve geri gitmesini talep ettim. Fakat kurye bu şekilde kargonun askıda kalabileceğini ve iade kodu oluşturarak göndermemin daha iyi olacağını söyledi ve o anda iade kodu oluşturup dediği gibi yaptım. 

Ürün bugün 18.05.2020 mağazadan aradılar ve ürünün onlara ait olmadığını hatta Sinbo ürün bile satmadıklarını belirttiler. Ürünüme ne olduysa kargoda oldu. Ürünü değiştirdiler ya da kargoları karıştırdılar. (Çünkü benim ismimin yazılı olduğu barkod yırtıktı ve bana gelen ürünün ise barkodu yoktu ) Sokağa çıkma yasağı olduğu için şubeye de gidemiyorum ama gerekirse mahkemeye kadar gideceğim. (Samsun Bafra Şubesi)

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 6 gün önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler