13 Haziran
#12099712

Sürat Kargo Pakete Ulaşamadım!

Sürat Kargo, kargo takibe baktığım zaman yönlendirmede diyor eve gelmediği halde. Kargonun bugün elime ulaşmasını talep ediyorum. Şehir dışına çıkmam gerek ve başka alacağım herhangi bir gün yok. Bu konuyla ilgili dönüş yaparsanız sevinirim. Çünkü bana hiçbir şekilde ulaşılmadı.

Sena Sena 1.373 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

 • Sena14 Haziran

  Lütfen bana dönüş yapar mısınız acaba? Şubeye hiçbir şekilde ulaşamıyorum çünkü.

 • Sena14 Haziran

  Hala kimsenin dönüş yapmaması.

 • Sena14 Haziran

  Bugün de teslimat kısmında "Devir" yazıyor. Bu ne demek? Kargomun bu elime ulaşmasını istiyorum.

 • Sürat Kargo Temsilcisi13 Haziran

  Sayın Sena S, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

 • Sena12 Haziran

  Kargoyu hala bekliyorum. Bugün elimde olması benim için çok önemli. Bunu dikkate almanızı rica ediyorum. Aksi halde geri göndermek zorunda kalacağım.

Ziyaretçi Yorumları