Sürat Kargo Orsan Şubesi Teslimat Yapmadı!

Vedat Vedat14 Temmuz 12:17

11 temmuzda Ankara orsan şubesine gelen kargom 4 gündür adresime teslim edilmiyor. Ürünler gıda olduğu için bu temmuz sıcağında mahvoldu muhtemelen. 13 temmuzda dağıtıma çıktı denmesine rağmen gelmedi. Şubeye gittim ama memur gibi saat 5 te 6'da dükkanı kapatıp gidiyorlar. Telefonları açmıyorlar. 

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Vedat 14 Temmuz 16:52

Şubeye ulaşamıyorum, müşteri hizmetleri devir oldu diyor, mail attım hala dönüş yok. Firmanıza güven falan duymuyorum sadece pişmanlık yaşıyorum. Zaten yapmanız gereken göreviniz için yapın diye mail atmamı istemek ne kadar ilgisiz bir firma olduğunuzu gösteriyor. Amatörlükten kurtulun ya da bu işi bırakın. Parsyı sokaktan toplamıyoruz. Gerçekleştirrmrdiğiniz hizmet için bir de para isteyeceksiniz şimdiden haram olsun.

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 14 Temmuz 12:50

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler