07 Mayıs 2016

Sürat Kargo On Gündür Teslim Edilmeyen Kargo!

10 gün önce Osmanbey şubenize ulaşan kargom, evim şubeden 300 m uzakta olmasına rağmen evime ulaşmamıştır. Bu süre içerisinde şubeyi defalarca aradığım halde bana aynı gün içerisinde teslim edileceği, sistemde arıza olduğu oldukça umursamaz bir tavırla söylenmiştir.

Bugün müşteri hizmetlerini aradığımda ise önce şubeye gitmem teklifinde bulunmuşlar, bunun onların sorumluluğu olduğunu belirtmem üzerine şube ile iç konuşma yapmışlardır. Şube bugün saat 16:00'ya kadar teslimatı yapacağını belirtmiştir. İzin günümde evde kargo beklememe rağmen kargo teslim edilmemiştir. Defalarca müşteri hizmetlerini ve şubeyi aramama rağmen telefonlarım açılmamıştır.

Ahu 114 Okunma

Cevaplar

  • Ahu'nun Teşekkür Mesajı10 Mayıs 2016

    Yasemin Hanım'a ilgisi ve yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

  • Sürat Kargo Temsilcisi09 Mayıs 2016

    Sayın Ahu Ö., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön