30 Ekim 2013

Sürat Kargo Ödeme Bilgisinde Hata Yaptı!

Bana karşıdan gönderilen gönderici ödemeli kargoyu adam gibi not almadıkları için alıcı ödemeli yazmışlar ve ben para ödemek zorunda kaldım tabii karşı taraftan da para almışlar gönderici ödemeli not aldırdığı için. Sitelerine mail attım cevap bile vermediler. Daha önce de gönderdiğim koliyi alıcının evine götürmek yerine şubeye kendi ayaklarına çağırıp aldırtmışlardı ama eve diye para alıyorlar.

Artık böyle çalışan kargo şirketleri bu piyasadan men edilmeli. İnsanları saf yerine koyup, işlerini doğru düzgün yapmayıp haksız kazanç elde ediyorlar.

Ayşenur 69 Okunma

Cevaplar

  • Ayşenur31 Ekim 2013

    Benim sorunum için arayıp benimle ilgilenen Ankara şubesindeki müdür bey gerçekten ilgiliydi ve sorunum için çözüm önerilerini sundu.onlarla bir sorunum yok fakat genel anlamda sürat kargo benim için artık güvensizlik veriyor çünkü ana sayfalarından müşteri hizmetlerine ilettiğim şikayetim konusunda hiçbir cevap vermediler.şikayet var olmasaydı onlara sorunumu ulaştıramayacaktım.benimle ilgilenen Ankara şubesi ve müdürü hariç sürat kargo müşteriye saygıda ve dönüşte yetersiz.teşekkürler şikayet var ekibi.

  • Sürat Kargo Temsilcisi30 Ekim 2013

    Sayın Yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla görüşülen müşterimiz bilgilendirilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön