16 Nisan 2013

Sürat Kargo Müşterisi İle Dalga Geçiyor!

2 Mart'ta Siirt'ten kargom gelmiş. Kapıya güya gelmişler, bulamamışlar ve not bırakmışlar. Ne not var ne bir gören. Müşteri hizmetlerine, şubeye tepkimi göstermeme rağmen sonuç alamadım. İşin garibi kargom iade olarak işlem görmüş ve tekrar Siirt'e gitmiş. Neyse tekrar Kayseri'ye geldi kargom. Bir m. temsilcisi aradı, hatalı olduklarını ve kargom Siirte gidip geldiğinden dolayı özür dilediklerini ve benden sadece geliş ücreti alacaklarını söylediler.

Kargo bir geldi: 17, 60 TL. Halbuki sadece geliş ücreti 6 TLyi alacaklardı. Beni VİP müşteri kategorisine alan Sürat Kargo temsilcime mailler attım. Netice "sıfır" Böyle bir şey olur mu demeyin oluyor. Bir de utanmadan şikayetimi yayından kaldırtmışlardı.

Ahmet 92 Okunma

Cevaplar

 • Ahmet20 Haziran 2014

  Buradaki şikayetlere gösterilen ilgi firmanın kalitesini belli ediyor..

 • Ahmet20 Ağustos 2013

  Unutturdular :) Cidden unutturdular.. Bu dünyanın bir de öteki dünyası var. Görüşmek üzere...

 • Ahmet20 Nisan 2013

  Hala bir sonuç yok. 1 haftaya yaklaştı. Takmıyorlar bile... Nasıl olsa Türk zihniyeti. Yarın unutur diyorlar sanki. Ama unutmayacağım... !

 • Sürat Kargo Temsilcisi16 Nisan 2013

  Sayın yetkili; İlgili konuda, yapılan araştırma sonucunda, telefonla ulaşamadığımız müşterimize mail ile bilgi verilmiştir. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön