09 Şubat 2017
Yorum Yap
#7748770

Sürat Kargo Müşteriden İmza Almadan Teslim Etmeme Saçmalığı!

Sürat Kargo ile gelen ürünün kargo poşetini açıp ürünün orijinal ambalajını görerek ve ürünün orijinal kutusunda bir zarar varsa kontrol ederek almayı yani normal olanı istedim. Önce şubedeki kişi, ardından müşteri ilişkilerindeki kişi Sürat Kargo'nun teslim prosedürünün önce imza atmak şeklinde olduğunu söyledi.


Kendilerinin prosedürü kimseyi bağlamaz, kargonun durumunu görmeden imza isteme uyanıklığında ısrar edemezler bu ülkenin saf olmayan insanları da var. Kargodan para kazanıyorlarsa kargoculuk yapacaklar.


Kargonuzu açıp durumunu görmeden siz de teslim belgesine imza atmayın. Zaten alışveriş sitelerinin çoğu uyarı olarak belirtiyor bunu artık. Çünkü Türkiye'deki kargo firmalarının vurdumduymazlığı ve insanları saf yerine koymak üzerine genişledikçe genişliyor.

Koray 164 Okunma

Cevaplar

  • Koray13 Şubat 2017

    Firmanın geri dönüşü hiçbir anlam ifade etmedi. Söyledikleri tek şey papağan gibi hepsinin tekrarladığı "bizim prosedürümüz böyle" lafıydı. Kargo taşımacılığı sizin icat ettiğiniz bir hizmet değil küçük çıkarlarınız için bir tarafınızdan kural uyduramazsınız. Uyanıklık yaptığınızı ve kendinizi kurtarabileceğinizi sanıyorsunuz ama yaptığınız işi insan gibi yapmaya niyetiniz olmadığı sürece aklı başında insanlardan para kazanamazsınız. Dandik hizmetinizle kandırıp da sırtından geçinemeyeceğiniz insanlar da var bu ülkede ve size para kazandıran insanlar bu insanlar.

  • Sürat Kargo Temsilcisi09 Şubat 2017

    Sayın Koray Ç., Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler