26 Ocak 2016

Sürat Kargo Müşteri Memnuniyeti Sıfır!

Tam bir haftadır kargomu adrese teslim etmiyorlar, neymiş efendim gidip ben alacakmışım. Çocuk zannediyorlar herhalde muhataplarını ben şimdi öğrencilerime ders anlatmasam da kendiniz evde alın da gelin bilgiyi desem olur mu? Nedir bu saçmalık anlamış değilim. Yetmezmiş gibi arayıp diyorlar ki eve gelmişler kaç kez yokmuşsunuz. İyi güldürdünüz teşekkür ediyorum, hizmetinize hayran kaldım, gerçekten bedavaya çalışmak dedikleri bu olsa gerek.

Hediye 55 Okunma

Cevaplar

  • Hediye28 Ocak 2016

    Şikayetin üzerinden 3 gün geçti kargom halaa ortalarda yok, arayanda yok arayınca da ulaşmak yok kimse açmıyor telefonu. Tebrik ediyorum.

  • Sürat Kargo Temsilcisi26 Ocak 2016

    Sayın Hediye S., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön