01 Eylül 2015

Sürat Kargo Moda Şubesinden Şikayetçiyim!

Hayatımda bu kadar kötü hizmet veren bir kargo şirketi daha görmedim. Online alışveriş siteleri ile anlaşmakla büyük kargo şirketi olunmuyor maalesef. Hizmet kalitesi '' 0 ''. Bir alışveriş sitesinden verdiğim sipariş tam 8 gündür ve halen Sürat Kargo - Moda Şubesinde bekliyor. Bu şubenin yetkilisi o kadar terbiyesiz ki, 2 kere aramama ve siparişimin elinde olduğunu belirtmesine rağmen '' he o kargo bizde, ben onunla ilgileneceğim merak etmeyin '' gibi ciddiyetsiz bir tavırla beni oyalaması bir tarafa, Sürat Kargo genel müdürlüğünü arayıp şikayet etmeme rağmen bu adamın rahatlığı ve keyfi çalışması nereden geliyorsa kargomu gene getirmediler. Bir daha asla bir şey göndermem-almam bunlardan.

Ardınç 37 Okunma

Cevaplar

  • Ardınç'ın Teşekkür Mesajı25 Kasım 2015

    Genel olarak kurum ile ilgili bir sorunum olmadı, sadece bir şube özelinde olan sorunum ile ilgili Sürat Kargo Genel Müdürlüğü fazlasıyla ilgili ve çözüm odaklı davranarak sorunu hemen hallettiler. Bununla da yetinmeyip bana geri dönüşler sağlayarak konunun takibi ile ilgili bildirimlerde bulundular. Bir kargo şirketinin bu denli müşteri odaklı olmasından dolayı tebrik ederim. Her zaman kargo işlemlerimde öncelikli tercihim firma olacaktır.

  • Sürat Kargo Temsilcisi01 Eylül 2015

    Sayın Ardınç K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön