Sürat Kargo ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sürat Kargo Memnuniyetsizlik Sıfır İlgi

212
Alpay
Alpay 1 hafta önce

19.01.2023 te şahsıma iletilmek için teslim edilen ürün 21.01.2023 te Esenyurt aktarma merkezine ulaşıyor ve bugün tarihli 25.01.2023 te halen daha orada gözüküyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda barkod numarasının silindiğini koptuğunu ilettiler.

Peki ben aramasaydım ne kadar daha bekleyecektim? Madem barkod kayboldu gelen ürünlerin sayımı yapılmıyormu ki ona göre ürün bulanamıyor mu belli m2 lik alanda? 3 gündür merkezin numarasını arıyorum bir personel cevap vermez mi arkadaş bir kişi ya günde 10 kere çalan telefona neden bakmaz?

Reklamlara bakıldığında ya da attığınız mesajlara 3 iş günü içinde teslim olacağı söyleniyor atıp tutuyorsunuz madem paket üzerindeki barkod numarasından oluşan bir sorun ile alakalı gecikmeyi neden bildirmiyorsunuz? Ve Sürat Kargo şirketinden bir istirhamım olacak lütfen gerçekten işe ihtiyacı olan ve işini benimseyen personellerle çalışmanızdır.

Gerek sahada, gerek şubelerinizde Öyle bütün gün çay içmekle, asık suratla, eve ® kadar gelip te evde bulunmadığımız zaman bir telefon bile açmaya üşenen geri dönüş yaptığımızda da kontörü yokmuş denilen alay edilir biçimde! Ve gerçekten de geri bildirimlerinizin dikkate alınmadığı duyarsız hassasiyet gösterilmeyen bir çalışan topluluğundan oluşan meşhur Sürat Kargo!

Gelişme
Gelişme

1 hafta önce

19.01.2023 tarihinde şahsıma iletilmek için teslim edilen ürün 21.01.2023 tarihinde Esenyurt aktarma merkezine ulaşıyor ve bugün tarihli 25.01.2023 tarihinde halen daha orada gözüküyor. Müşteri hizmetlerini aradığımda barkod numarasının silindiğini koptuğunu ilettiler. *Peki ben aramasaydım ne kadar daha bekleyecektim? *Madem barkod kayboldu gelen ürünlerin sayımı yapılmıyormu ki ona göre ürün bulanamıyor mu belli m2 lik alanda? *3 gündür merkezin numarasını arıyorum bir personel cevap vermez mi arkadaş bir kişi ya günde 10 kere çalan telefona neden bakmaz? *Reklamlara bakıldığında ya da attığınız mesajlara 3 iş günü içinde teslim olacağı söyleniyor atıp tutuyorsunuz madem paket üzerindeki barkod numarasından oluşan bir sorun ile alakalı gecikmeyi neden bildirmiyorsunuz? ***Ve Sürat Kargo şirketinden bir istirhamım olacak lütfen gerçekten işe ihtiyacı olan ve işini benimseyen personellerle çalışmanızdır. * Gerek sahada gerek şubelerinizde Öyle bütün gün çay içmekle, asık suratla, eve kadar gelip te evde bulunmadığımız zaman bir telefon bile açmaya üşenen geri dönüş yaptığımızda da kontörü yokmuş denilen alay edilir biçimde cevaplarla! ***Gerçekten de geri bildirimlerinizin dikkate alınmadığı duyarsız hassasiyet gösterilmeyen bir çalışan topluluğundan oluşan meşhur Sürat Kargo!

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo1 hafta önce

Benzer Şikayetler

profile
706
4 gün önce
profile
Günay'ın Teşekkür Mesajı
  • 5 saat önce

“Arayan arkadaş elinden geldiğince yardımcı oldu ürünüm hala teslim edilmedi ancak çözüm için gerekli yerlerle irtibat kuru süreci hızlandırmaya çalıştığı için teşekkür ederim”

Sürat Kargo'nun Yapamadığı Teslimat

65127953318517 kargo takip numaralı gönderim 31 Ocak 2022 tarihinde Sürat Kargo'ya verildi. 1 Ocak ta sabah 8 de Bursa aktarma merkezine inmesine rağm...

profile
257
3 hafta önce
profile
Elif'in Teşekkür Mesajı
  • 2 hafta önce

“Geç de olsa Trendyol ile görüşüp para iademin gerçekleşmesini sağladılar. H** Hanım'a teşekkür ederi.”

Sürat Kargo Boş Kargo Poşeti Ve Müşteri Mağduriyeti

10 Kasım 2022 tarihinde Trendyol'dan Bebekmamadünyası satıcısından 1672817715 numaralı sipariş numarası ile 77.28 TL tutarında 4 kg deterjan siparişi ...

profile
102
3 hafta önce
profile
Barış'ın Teşekkür Mesajı
  • 3 hafta önce

“E***Hanım a çözüm odaklı yaklaşımı ve ilgisi için çok teşekkür ediyorum”

Sürat Kargo 10 Gündür Aktarmada Gözüken Trendyol.com Gönderimiz

03.01.2023 tarihli Trendyol.com gönderimiz müşterimize 10 gün geçmesine rağmen halen teslim edilmemiş, sistemde tahmini teslimat tarihi 06.01.2023 göz...

Sürat Kargo 10 Gündür Aktarmada Gözüken Trendyol.com Gönderimiz
Sürat Kargo 10 Gündür Aktarmada Gözüken Trendyol.com Gönderimiz
profile
175
21 Aralık 2022

Sürat Kargo Eksik Ürün Getirdi!

Dolaptan yaptığım alışverişim172252184125** Kargo takip kodu ile Sürat Kargo'ya verildi. Paketim açılmış ve içindeki ürünlerim düşmüş eksik teslim edildi. Paketin dışı Adana aktarma merkezi bantlarıyla bantlanmış ve bana top gibi yuvarlak bir paket geldi. Hiçbir tutanak tutulmamış. Nasıl olur paket ...

Sürat Kargo Eksik Ürün Getirdi!
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .