Sürat Kargo Maltepe Aktarma Ürün Teslimat Sorunu

Hilal Hilal03 Eylül 11:04

22 Ağustos tarihinde Trendyol'dan sipariş verdiğim 15324954215253 takip no lu kargom günlerdir Maltepe Aktarma olarak bekletilmektedir ve hiçbir gelişme yok kargoyla ilgili. Kaç gün oldu hala elime ulaşmadı. 

Daha önce de aynı sıkıntı oldu bu şubede ve 1,5 ay ürün elime gelmeyince e-ticaret sitesi ürünün bedelini iade etmişti ama bu hiç hoş bir durum değil. Alt üstü üzerinde yazan adrese doğru teslimat yapacaksınız, onu da eğitimsiz çalışanlarınız yüzünden beceremiyorsunuz. Sürekli kargoları ya yanlış şubelere ya da yanlış adreslere götürüp oralarda bırakıyorsunuz. Telefon ile ulaşım zaten mümkün değil hiçbir yerden ne cevap ve bir dönüş alabiliyorum. Ürünlerimi sipariş ederken bizzat dikkat edeceğim artık Sürat Kargo'yla gelecekse o ürünü almam bundan sonra. Gerçekten tam rezillik. Günlerdir ürünü kendinizde bekletip acil ulaşması gereken ürünlerle ilgili durumları mahvediyorsunuz.

  • - Görüntüleme
  • 1Yorum

Cevaplar

profile-icon Hilal 09 Eylül 09:24

Hala hiçbir dönüş yok 17 gündür kargo bekliyorum yeter artık

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 03 Eylül 11:57

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Hilal 06 Eylül 12:04  

    Hala hiçbir gelişme yok kargom kayıp günlerdir ulaşmıyor elime

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler