Sürat Kargo Maltepe Aktarma Şubesi Yanılttı

Esra Esra06 Ağustos 17:22

İnternet sitesinden aldığım siparişim kaç gündür Maltepe aktarma merkezinde bekletiliyor. Daha önce de başıma geldi. Kaç gün geçti orada sus eşyası gibi bekletiliyor. Ben kargomun artık dağıtıma çıkmasını elime ulaşmasını istiyorum. 1 - Trendyol üzerinden perde siparişi verdim. Tahmini kargo teslimat tarihi yazıyor. 2 - Sürat Kargo Maltepe aktarma şubesi kaç gündür işlem yapmıyor. Kargonuz Maltepe şubesine indirilmiştir diyor. 04.08.2020 tarihinden beri hiçbir gelişme yok.

3 - Sürat Kargo'yu arıyorum açan yok yardımcı olan kimse yok 4- daha önce de 10 güne yakın orada bekletildi yani gereken neyse o yapılmıyor iki kargomun artık hareket etmesini istiyorum. Maltepe sürata kargodan yola çıkmıyor ya da aktarma yapılmıştır falan diye orada sus gibi tutmaları çok sinir bozucu. Lütfen yardımlarınızı bekliyorum.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 06 Ağustos 17:40

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler