19 Ağustos 2019
#12454754

Sürat Kargo Mağduriyeti 8/10

Sürat Kargo yetkilisi şu olayın bir açıklaması var mı? Ankara'da iki kargom birleştirilip Muş'a gelmek üzere yola çıkarılıyor ve kargoların birisi Erzurum transferde Muş'a gönderilirken diğeri Erzincan'a gönderiliyor.


Sürat Kargo yetkilisi eğer kargo taşımacılığında bir ürünü adresine teslim edip diğerini edemiyorsan ve üstüne üstlük bir de ne alaka Erzincan'a gönderiyorsan bu işi beceremiyorsunuz, saha ekiplerinizde araçlarınızda, teknik altyapınızda ciddi problem var demek ki.


Hakkınızda şikayet okumaktan, şikayetlere puan vermekten bıktık.

Sinan Sinan 2.243 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi19 Ağustos 2019

    Sayın SİNAN A, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Ziyaretçi Yorumları