13 Ağustos 2016

Sürat Kargo Kurumsal Fiyasko Devam Ediyor!

09/08/2016 tarihinde GittiGidiyor'dan ürün aldım. Here zaman not düşerdim, bu sefer unutmuşum. Sürat Kargo olmasın farkını vereyim diye. Çünkü geçen sene en son Sürat Kargo alışverişim 9 günde bu şubede bekledi gelmedi. (Bununla ilgili şikayetimi de yine buradan yapmıştım). Nihayetinde sürat kargoyla göndermiş satıcı. 11/08/2016 Ankara/Keçiören/Estergon şubesinden aradılar. Saat 14:13 (telefon kaydı var) adresimi istediler verdim.


13/08/2016 tarihi saat 12:00'a kadar gelmeyince 3 km uzaklıkta buluna şubeye kargomu almaya gittim. Neden getirmediklerini sordum. Elden alınacak diye not düştüklerini söylediler. Bağıra bağıra yanımda çocukta var. Hakkımızı savunmayalım mı dedim. Sopa yemediğimiz kaldı. En ufak bir sorunda da Sürat Kargo hakkında savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Kurumsallık yerlerde Sürat Kargo'danda başka bir şey beklenmez.

Çetin 108 Okunma

Cevaplar

  • Çetin16 Ağustos 2016

    Markanıza güven filan duyulmuyor. Sizi kandırıyorlar sanırım. Benim çalıştığım kurumda ve çevremde sizden kargo ile ilgili bir işi olup ta memnun olanı görmedim. Hep şikayet hep şikayet. Ben ürün alırken Sürat Kargo dışında bir kargo şirketi olmazsa ürünü almıyorum. Sizde kendinizi kandırmayın işinizi düzgün yapın.

  • Sürat Kargo Temsilcisi16 Ağustos 2016

    Sayın Çetin A., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön