27 Nisan 2017
Yorum Yap
#8309381

Sürat Kargo Küçükyalı Şubesi Kurye Problemi

Evidea.com sitesinden aldığım bir ürünü iade etmek için bir haftadır büyük bit çaba içerisindeyim. Çalıştığım için şubeye gidemiyorum zaten paket de taşınması pek kolay olmayacak ağırlıkta. Evde ailem olduğu için kurye çağırmayı denedim. Bir iki üç dört beş... Kere. Ancak ne gelen var ne giden. Küçükyalı şubesi zaten telefonlara hiçbir şekilde cevap vermiyor. Yedi günde yüz defa aramışımdır. Online kurye çağırma diye bir sistemleri var "sözde". Çağırdım kimse gelmedi. Çağrı merkezleri aracılığı ile iki kere kurye çağırdım. "acil" notu düştüler ancak acil kavramlarımız pek aynı değil sanırım. Hala kimse gelmedi. Şubenin de telefonunu açmaması çabası. Yıllardır diğer kargoları gereksiz yere eleştirmişim. Ben bu kadar kötü hizmeti ilk kez deneyimliyorum. Çağırdığım gün gelmese de en geç ertesi gün kurye geldi hep. Adı Sürat fakat pek süratli olduklarını söyleyemiyorum.

Nurbanu Nurbanu 245 Okunma

Cevaplar

  • Nurbanu27 Nisan 2017

    Zaman kavramlarımız uyuşmuyor sanırım. Her aradığımda acil kurye gönderiyoruz diyorsunuz hala kimse gelmedi. En kısa sürede irtibata geçeceğiz diyorsunuz hala kimse aramadı. İnanın bizler de en az sizler kadar meşgulüz ancak sizin gibi firmalar yüzünden hem işlerimizi halledemiyoruz hem de vaktimiz çalınıyor. Zaten şikayetimi iki kere çağrı merkeziniz aracılığı ile kayıtlı hale getirdim. Kalıp mesajlarla cevap vermek yerine müşterilerinizin durumlarını bir sorgulasanız biraz olsun fikriniz olurdu.

  • Sürat Kargo Temsilcisi27 Nisan 2017

    Sayın Nurbanu S., Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler