19 Şubat 2016

Sürat Kargo Kredili Sistem Problemi

Yaklaşık 1 aydır kullanmakta olduğum Sürat Kargo'nun kredili sistemine başlangıçta 100 TL kredi yatırmıştır. Her şey normal giderken önce kargo yapmadığım halde 28 TL sonra tekrar 50 TL hesabımdan kredi çekerek kredim -47 TL olmuştur.


Normalde +31 TL kredim olması gerekirken 78 TL fazladan para çekilmiş. Bunun çözümü için aradığımda dönüş yapılacağını söylemelerine rağmen 2 gündür arayan yok. Şimdi kargomu kredili sistem dışında göndermek ve fazla para ödemek zorunda kalıyorum. Sürat Kargo umarım çözer.

Enes 145 Okunma

Cevaplar

 • Enes16 Mart 2016

  Elimde faturaları dahi olmasına rağmen sorunumu çözemediler. çünkü müşteri hizmetlerindeki arkadaşlar seçilmiş insanlardı. Allah cahil insanlarla uğraşanların yardımcısı olsun. Neyse bakiyem -47 TL olduğundan 50 TL daha para yatıracam ve bir dahada sürat kargoyla çalışmayacağım. Haram zıkkım zehir olsun. Afiyet olsun.

 • Enes16 Mart 2016

  Kredili sistemin kendi kendine kredimi düşürdü ve yaklaşık 80 TL paramı çaldılar. 18.02.2016 da bıraktığım ve sadece toplama işlemi sonucu çözülecek olan sorunun 1 aydır devam etmesi sonucu mağdurum. Sürat kargo:)) adını kim koyduysa.:))

 • Enes05 Mart 2016

  sağ olsunlar bu kadar zamandır bekliyorum ama herhangi bir cevap yok. Sürat kargoyla çalışacak arkadaşlara tavsiyem kesinlikle uzak dursunlar. Hele kredili sistem zırvalıklarına kesinlikle inanmayın fazlasıyla hesabınızdan alıyorlar.

 • Sürat Kargo Temsilcisi19 Şubat 2016

  Sayın Mina O., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön