Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sürat Kargo Kredili Kargo Kullanamıyorum!

517görüntüleme
Levent
Levent 23 Ekim 2020 16:53

Kargo çalışanları bilgisayar kullanmaktan bir haber buna hadi anlam verebiliyoruz da. Genel müdür, müdür, CEO üst yönetim bu sistem nasıl işliyor veya işliyor mu diye hiç mi merak edip bakmıyor. Üst yönetimin de bilgisayar kullanmayı bilmediklerini mi düşünelim. Kargo şubesi faturaya saçma sapan firma bilgileri yazıyor, ne zaman kargo yollamak istesem kredili kargo arızalı gönderim olmuyor, cep telefonundan kredili kargo sayfasına girilmiyor, bilgisayardan da hata veriyor. Üst yönetim zamdan başka şeyler düşünmeli. Yok biz keyfimize bakarız diyorsanız bakiyemizi iade edin gidelim doğru dürüst hizmet veren yerlerle çalışalım.

Gelişme
Gelişme

3 hafta önce

Kredili kargoda kredimiz olmasına rağmen son 3-5 aydır kullanamıyoruz, hep bir bahaneniz var. İnsanları kredili yapın ucuza gönderin diye kandırıp normal kargo göndermeleri için mi bu şekilde yapılıyor. İnsanları kandırarak iş yapıp fazla para kazanma derdine mi düştünüz. Şubelerdeki çalışanları eğitseniz de kargo göndermeyi öğrenseler. Kredili kargomuz var şubelerdekilerin yarısı nasıl kullanıldığından bir haber, Bir şube gönderebiliyor, biri gönderemiyor. Bu nasıl beceriksizliktir. Paramızı geri vermiyorsanız mahkeme yolu ile paramızı geri alacağız. Hizmet veremiyorsunuz kredili kargo paramızı iade edin. Gasp etmeyin.

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo23 Ekim 2020 16:54

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler