03 Şubat 2016

Sürat Kargo Kredili Kargo

Mesela başınıza şöyle bir olay gelebilir. Kredili kargo bakiyeniz 66.10 TL bakiye de iken 75 desi kargoya 63.20 TL kargo kesilir. Daha sonra bunun iptalini istersiniz. Tam 5 gün boyunca iadeyi yapmazlar. Hesapta 2.90 TL kaldığı için kargo gönderemezsiniz. Kargolarınız birikir.


Müşterileriniz mağdur olur. Üstüne Beypazarı şubesi senin cari bilgini kullanarak ve şifreni kullanarak kafasına göre kargo gönderir. Tam 4 iş günü boyunca bir iadeyi gerçekleştirememek = Sürat Kargo, bu benim 2. paketim idi. Bir daha almayı düşünmüyorum. Çevremde E-ticaret yapan arkadaşlara da hiçbir şekilde tavsiye etmeyip yaşadığım durumu anlatacağım.

Arif 222 Okunma

Cevaplar

  • Arif06 Şubat 2016

    Pazartesi günü avukatım ilgilenecek, sizin yüzünüzden kargolanamayan iptal edilen siparişlerin ve yapılan olumsuz yorumların hepsi için işlem başlatılacaktır.

  • Sürat Kargo Temsilcisi03 Şubat 2016

    Sayın Arif K., Öncelikle Sürat Kargoyu tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi için Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #süratleözenle

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön