Sürat Kargo ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Sürat Kargo Kötü Bir Kargo

254görüntüleme
Çağla
Çağla 23 Kasım 2020 18:20

Kargom Muş'tan geliyor galiba. Hayatımda bu kadar çalışma ahlakının yerlerde olduğu bir firma görmedim. 9 gündür kargom yok. Mehmet bulut tarafından bana ulaştırılacak kargo ayaklanıp kendi kendine gelecek galiba hesabımdan 28.50 TL çekiyorsunuz 8. Gün kargoyu başkasına teslim ediyorsunuz bununla ilgilenen tek bir kişi bile yok Akasya Sürat Kargo arıyorum açmıyorsunuz telefonlarınız mı bozuk? Çalışmaktan mı vazgeçtiniz Aklım almıyor. N11 kadar büyük bir şirketin vesile olduğu Sürat Kargo ile taçlanan kötü satış. 

Genel müdürlük arıyor. Halledeceğiz diyor teşekkür ederim yazın diyor. Evet çok güzel hallettiniz kargom başkasına teslim edildi benden alınan para ile bravo. hakkımı ilgili mecralarda arayacağıma şüpheniz olmasın! İnsan nasıl çileden çıkarılır te böyle çıkarılır. Sonra mağdur ayaklarına yatıyorsunuz en komiği de o!

Sürat Kargo Logo
Sürat Kargo23 Kasım 2020 18:20

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

Çağla
Çağla23 Kasım 2020 18:29

Kesin çözersiniz bayağı güven veriyorsunuz.

Çağla
Çağla23 Kasım 2020 18:29

Siz bence batma surecine gectiniz. Yazıklar olsun

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler