Sürat Kargo Konyaaltı Çalışanları Ve Teslimat Süreci

Çisem Çisem27 Kasım 2020 18:07

26.11.2020 14.50de dağıtıma çıktığı belirtilen kargo 28.11.2020 16.53'te teslim edildi. 12.30-13.00 gibi şubeye gittim teslim almak için dağıtımda olduğunu söylediler, kuryeyi aramalarını istedim. Aradıklarında 16.00gibi teslim edeceğini, nerede olduğunu söylemek istemedi. Israr edince in acele olduğunu belirtince araç dolu kargoyu bulamam beklemek zorundasınız dedi. 16.53te adrese geldiler. Güvenlikteki arkadaş kargoyu almam için beni aradı ve otoparkta olduğumu geldiğimi söyledim. Yanındaki kadına bağırır tavırda beklemem deyip el kol hareketi yaptı. Geldiğimi bağırmasına gerek olmadığını ben de onun tavrında söyledim. 

26! Saattir teslim edilmeme sebebini sordum, cevap alamadım. Ayaklarına kadar gittiğimi nerede olduğunu söyleseydi yanlarına gidip alacağımı söyledim. Araçtan bulamazdık gibisinden konuştu. Şikayet edeceğimi söylediğimde de nereye şikayet edersen et çok da umurumda dedi. Ne kadar düzgün ne kadar kibar çalışanları var. Ne kadar da acentelerini takip eden bir Sürat Kargo bölge müdürlüğü var. Bu arada defalarca bölge müdürlüğünü aramama rağmen telefonları düşmedi, şubeyi aramama rağmen orası da telefonlara cevap vermedi..

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 27 Kasım 2020 18:12

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler