05 Ekim
#12722879

Sürat Kargo Konya Mevlana Şubesi Çalışanı Kabalık Yaptı!

Konya Karatay Mevlana şubesinde bulunan A** U*** isimli kargo çalışanını şikayet etmek istiyorum. Biz Mevlana sürat kargo'suna yakın olan o bölgede bulunan bir firmasıyız. Günlük ortalama 40-50 kargo veriyoruz buradaki Mevlana şubesine.


Genelde verdiğimiz kargoları sürekli geç giriyor yanlış adrese gönderiyor 1 desilik ürüne fazla desi giriyor buna benzer şeyleri bile isteye yapıyor. Mevlana şubesinde çalışan bu kişiye 28 Eylül cumartesi günü yaklaşık 50'ye yakın kargo verdik girişini yapsın diye. Çarşamba gününe kadar sabırla bekledik belki kargolar sisteme girer diye ama maalesef bir kaçını sadece girmiş. Diğerlerini girmemiş.


Bizde çarşamba günü neden girmediğini öğrenmek için Mevlana şubesine gittik. Şubede bulunan A** U***r isimli kişi, yetiştiremedim zamanım yoktu gibi saçma sapan şeyler söyledi. Bende 3 gündür bunlara nasıl zaman ayıramazsın başkalarının kargosunu girmişsin bizim kargolarımızı girmemişsin dedim. Bana maaşımı siz mi ödüyorsunuz ,sizin kargolarınızı girmek zorunda değilim bekleyeceksiniz zamanım olursa girerim gibi kaba konuştu.


Buna benzer konuşmalarını sürdürdü ve cumartesi gününden kalan yaklaşık 30 tane kargomuzu da elimize tutuşturup gidin başka kargoya verin ben girmiyorum diyerek bizi şubeden kovaladı.


Bir bayana yakışmayacak tavırlarda bulundu bizi orada aşırı derecede rencide etti. Sürat Kargo'nun böyle kişileri barındırıp çalıştırması saçma bir durumdur.

Pelin Pelin 1.045 Okunma
Yorum Yap

Cevaplar

  • Sürat Kargo Temsilcisi07 Ekim

    Sayın PELIN İ, Öncelikle Sürat Kargo'yu tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi adına Müşteri İlişkileri Müdürlüğümüz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.suratkargo.com.tr adresimizde yer alan iletişim formumuzu doldurarak ya da [email protected] kanalıyla ilettiğiniz takdirde de sizinle derhal irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

  • Pelin04 Ekim

    Merhaba, Konya Karatay Mevlana şubesinde bulunan aslı uyar isimli kargo çalışanını şikayet etmek istiyorum. Biz Mevlana sürat kargosuna yakın olan o bölgede bulunan bir firmasıyız. Günlük ortalama 40-50 kargo veriyoruz buradaki Mevlana şubesine. Genelde verdiğimiz kargoları sürekli geç giriyor yanlış adrese gönderiyor 1 desilik ürüne fazla desi giriyor buna benzer şeyleri bile isteye yapıyor. Mevlana şubesinde çalışan bu kişiye 28 Eylül cumartesi günü yaklaşık 50ye yakın kargo verdik girişini yapsın diye. Çarşamba gününe kadar sabırla bekledik belki kargolar sisteme girer diye ama maalesef bir kaçını sadece girmiş. Diğerlerini girmemiş. Bizde çarşamba günü neden girmediğini öğrenmek için Mevlana şubesine gittik. Şubede bulunan aslı uyar isimli kişi, yetiştiremedim zamanım yoktu gibi saçma sapan şeyler söyledi. Bende 3 gündür bunlara nasıl zaman ayıramazsın başkalarının kargosunu girmişsin bizim kargolarımızı girmemişsin dedim. Bana maaşımı sizmi ödüyorsunuz sizin kargolarınızı girmek zorunda değilim bekleyeceksiniz zamanım olursa girerim gibi ukalaca konuştu. Buna benzer konuşmalarını sürdürdü ve cumartesi gününden kalan yaklaşık 30 tane kargomuzuda elimize tutuşturup gidin başka kargoya verin ben girmiyorum diyerek bizi şubeden kovaladı. Bir bayana yakışmayacak tavırlarda bulundu bizi orada aşırı derecede rencide etti. Sürat Kargo'nun böyle kişileri barındırıp çalıştırması saçma bir durumdur.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler