sta-4-hoverİyi Çözüm

Sürat Kargo Kayseri Mobil Şube

Hayreddin Hayreddin3 hafta önce

Sürat Kargo ile ortalama 5 6 kere sipariş vermek zorunda kaldım. Ürünü satan firmanın başka kargo şirketleri ile çalışmamasından dolayı. Ürünler hiçbir zaman elime ulaşmadı ve ben mobil şubeyi ne zaman ve kaç kez arasam da telefonuma bakılmadı ve dönüş yapılmadı ayrıca sürat merkez şubesine onca kez şikayet etmeme rağmen her zaman ki gibi değişen bir şey olmadı.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi

Cevaplar

profile-icon Hayreddin 3 hafta önce

Sürat Kargo iyice saçmalamaya başladı seyahat firmasısımısınız kardeşim siz ürünü alıp gezdirip geri iade ediyorsunuz. Aldığım ürünü dağıtıma bile çıkarmadan neden iade ediliyor biri bana açıklayabilir mi? Kargo işini yapmayacaksanız kapadın gidin abi onca kişiyi mağdur edip ahını almak hoşunuza mı gidiyor.

np_image2 Ekli Görsel Var
profile-icon Hayreddin 3 hafta önce

Şikayet uzun olmasın diye yazmadım ama eklemek gerekirse internet de veya merkez şubenin verdiği Sürat Kargo mobil şubenin iki ulaşım numarasının birine 7/24 ulaşılmıyor ikinci numarısınada galiba 100 kez aramışımdır ama asla bakılmadı. Bu numaralara bakılmayacak ise neden var ki?

Sürat Kargo Logo Sürat Kargo 3 hafta önce

Değerli Müşterimiz; Öncelikle yaşamış olduğunuz durumdan dolayı üzgün olduğumuzu belirtmek isteriz. Geri bildiriminizi Müşteri İlişkileri Müdürlüğü ekibimize ileterek takip sürecini başlattık. En kısa sürede tarafınıza dönüş sağlanacaktır. Bu süreçte sizi istemeden de olsa mağdur ettiğimiz için özür dileriz . Ürün ve hizmetlerimizle ilgili her türlü şikayet, bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi [email protected] mail adresimize ilettiğiniz takdirde de sizinle irtibata geçilecektir. Görüş ve önerilerini bizimle paylaşan tüm müşterilerimize markamıza duyduğu güven için teşekkür ederiz. Saygılarımızla Sürat Kargo A.Ş. Müşteri İlişkileri Müdürlüğü #Süratliyiz

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler